Kontakt

Skontaktuj się z nami


  cdr, pdf, ai, svg, eps, jpg, tiff

  Administratorem Twoich danych osobowych jest USB System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. J. Słowackiego 25, 05-820 Piastów, Polska, NIP: 5342254108, REGON: 015685408, tel. 22 753 41 60, e-mail: biuro@usbsystem.pl

  Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia Twojego konta, abyś mógł cieszyć się z korzyści, które oferuje (np. składania zamówień bez konieczności każdorazowego wypełniania formularzy, dostępu do historii zakupów, etc.) oraz korzystać z innych usług dostępnych w naszym sklepie.

  Czytaj więcej

  Podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy zawartej poprzez akceptację regulaminu lub – w zależności od Twojej zgody na otrzymywanie informacji handlowych – realizacja uzasadnionych interesów naszych lub strony trzeciej: marketing bezpośredni naszych produktów.

  Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do momentu usunięcia przez Ciebie konta lub wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec działań marketingowych, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

  W każdym czasie masz prawo do: - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych; - przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora); - dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii; - żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych; - wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.

  Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, w szczególności nasi dystrybutorzy, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, a także spółka Google LLC., która świadczy dla nas usługi analityczne.

  W zakresie, w jakim korzystamy z usług Google LLC., Twoje dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), ale tylko w niezbędnym zakresie, związanym ze świadczeniem przez Google na naszą rzecz usług. Google przetwarza dane w Stanach Zjednoczonych (USA) i każdym innym kraju, w którym Google lub którykolwiek z jego podwykonawców posiada urządzenia służące do przetwarzania danych osobowych. Twoje Dane są bezpieczne, co potwierdza decyzja Komisji Europejskiej stwierdzająca odpowiedni stopień ochrony (decyzja Komisji Europejskiej nr C(2016) 4176 z 12 lipca 2016 r.), której treść możesz znaleźć pod tym linkiem. Możesz także uzyskać więcej informacji na temat zasad przetwarzanie danych przez Google LLC zapoznając się z Polityką prywatności Google i ich Zasadami przesyłania danych.

  Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.